| CostinAlamariu a întrebat:

Pun o intrebare, primesc notificare cu raspunsuri la intrebare, click pe notificare ca sa vad raspunsul, raspunsul nu apare/ e invizibil.

De ce? TPU va rog rezolvati problema.

2 răspunsuri:
| Jus7t a răspuns:

Poate a șters răspunsul cel care ți l-a oferit la întrebarea postată din anumite motive.
Sau la notificări e invizibil și când te uiți la răspunsurile de la întrebarea ta apare?
Dacă așa, înseamnă că e o problemă la site.

| CostinAlamariu explică (pentru Jus7t):

Invers. Notificarea apare, imi zice cine mi-a raspuns, dar cand dau click nu exista intreabarea.

Varianta cu stersul raspunsului nu mi se pare neaparat plauzibila deoarece la o singura intrebare din 4 notificari doar un singur raspuns am vazut, restul fiind invizibile/inexistente.