| Shiatat a întrebat:

Cand pun o intrebare pe TPU si primesc raspunsul de la cineva nu imi apare. De ce?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca site-ul nu este actualizat in timp real.
Cum sunt mii de utilizatori pe site in acelasi timp e greu ca serverul sa trimita informatia in timp real.
Asa ca raspunsurile sau intrebarile apar uneori cu 2-3 minute intarziere * mai ales atunci cand site-ul este aglomerata...seara sa zicem *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putina rabdare, te rog.Actualizarea nu se face instantaneu, mai ales cind este mult trafic.Numai bine.