| PerrieEdw a întrebat:

Buna din nou.! Deci: mereu cand vreau sa raspund la o intrebare mi se " abureste " ecranul si ramane asa... De ce? si cum fac sa nu se mai abureasca?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă folosești Internet Explorer, înlocuiește-l cu un alt browser și problema se va remedia.

| hideaway a răspuns:

Majoritatea utilzatorilor care folosesc Internet Explorer, au aceasta probleme. Inceaca sa inlocuiesti browser-ul

| TPU.ro a răspuns:

Acest lucru se petrece datorita faptului ca folosesti Internet Explorer. Colegii mei lucreaza la remedierea acestei probleme. Intre timp, poti folosi un alt browser si nu vei mai avea aceste inconveniente.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Cei ce folosesc Internet Explorer au această problemă.(probabil din cauza site-ului)
Mai bine instalează alt browser.
Baftă.

| Binna a răspuns:

Bună.
Probabil ai probleme cu site-ul, dar mai întâi verifică dacă calculatorul tău are viruşi.
În cazul în care nu are, poate s-a produs o defecţiune din cauza site-ul.
Încearcă şi fă-ţi alt cont, s-ar putea să nu mai reacţioneze aşa.
Pa, pa.

| PerrieEdw explică (pentru Binna):

Calculatorul meu s-a virusat din iunie pana acum de...3 ori... si cel care mi-l repara mereu a zis ca trebuie sa cumpar alta unitate ca asta e praf. Poate asta e problema si poate e si de la internet explorer... Multumesc.

| Binna a răspuns (pentru PerrieEdw):

Nu ai pentru ce happy