| push2gl a întrebat:

Ieri aveam 316 raspunsuri castigatoare, azi am 315 stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Păi s-a şters întrebarea, s-au şters şi răspunsurile, inclusiv cel câştigător.Şi eu ar fi trebuit să am cu un răspuns câştigător mai mult dar s-a şters întrebarea aia şi mi s-a şters şi funda aia.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Întreabă la administratori.
Treaba e că robotul care contabilizeazăaceste răspunsuri mai dă și erori

| Ana94 a răspuns:

Probabil pentru că întrebarea la care ţi-a fost desemnat răspunsul câştigător a fost între timp ştearsă şi, automat, s-au şters şi răspunsurile.

| push2gl explică (pentru Ana94):

Ar putea sa fie si asta dar ajutorul a fost dat la momentul respectiv de ce sa se stearga meritul acelui raspuns declarat castigator atunci?

| Ana94 a răspuns (pentru push2gl):

Păi s-a şters întrebarea, s-au şters şi răspunsurile, inclusiv cel câştigător.Şi eu ar fi trebuit să am cu un răspuns câştigător mai mult dar s-a şters întrebarea aia şi mi s-a şters şi funda aia.