| Teo a întrebat:

Acum cateva zile aveam 100 de raspunsuri castigatoare, iar in seara asta am obesrvat ca mai am 93. Ce sau intamplat cu cele 7 raspunsuri?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-au fost sterse pentru ca TPU a inceput o campanie impotriva pirateriei si raspunsurile tale contineau linkuri catre programe sau jocuri piratate.

2 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna!happy eu cred ca,cineva ti-a aflat parola de messenger,apoi s-a folosit de ea pentru. a aflao si pe cea de la contul TPU.E foarte simplu daca ai aceeasi parola la ambele i-a fost foarte usor. Daca ai o alta parola pe TPU,a intrat la tine pe mess, apoi pe site a scris adresa ta si a dat pe am uitat parola,iar TPU i-a trimis pe adresa ta,o confirmare, astfel a aflat si parola de TPU.Mi s-a intamplat si mie, si mi-am schimbat si parola la mess si pe cea de cont TPU.(astfel ti-a sters cateva rasp. castigatoare) asta ar putAe fi
Daca nu asta atunci ce a zis Nelul CU PROGRAMELE piratate

| AnonymousQ666 a răspuns:

RaYSsaTha, daca ti-a aflat cineva parola de la mess si pe cea de la TPU.bine dar cum stergi raspunsurile? confused k nu mai inteleg ninik!