| ParanoidKidu a întrebat:

Mă simt extrem de revoltat când văd zeci de mii de utilizatori care nu au"toate corăbiile pe casă". Categoriile "Dragoste si Sex"(unde se pun întrebari fără nicio logică, Ex: "Am facut sex cu un porc.Am şanse să rămân gravidă?" si "Ştiinţă şi Filozofie"(unde utilizatorii pun întrebari cu un grad de cultura foarte scăzut). De chat ce sa mai zic, când o groază de utilizatori înjură şi se iau la harţă din senin, uneori fără niciun motiv.Site-ul TPU se duce de râpa rău de tot, şi adminii nu fac absolut nimic, de cât să mai suspende câţivă utilizatori când îşi aduc aminte. În fiecare zi apar 500 de noi utilizatori dintre care 75% dintre aceştia îşi fac cont numai ca să pună spamuri si să înjure pe chat.TPU are probleme tehnice non-stop din cauza nesimţiţilor astora. Vouă vă place situaţia asta? Eu aş vrea să schimb ceva pe site, dar ma obosesc degeaba am impresia.

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

Buna da ai foarte mare dreptate si chiar ar trebui sa faca ceva in legatura cu acesti utilizatori!

9 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Multumesc pentru funda !

| DianaScorpio a răspuns:

Nu ai ce sa faci, tot ce poti face este sa ignori acei useri.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Asa sunt si eu dar ce sa faci daca cei care pun astfel de intrebari au creierul cat o nuca!

| Eu_4595 a răspuns:

Ma...si eu am zis asta dar nimeni nu m`a luat in seama.Nu stau sa`mi bat capu cu eioh go on

| Crysty1996 a răspuns:

Si eu am zis acum o saptamana cam acelasi lucru dar nimeni nimic asa ca eu n-am ce sa le fac daca ei vor asa si chiar ca ne obosim degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tu ai face ceva si poate mai multi ar face! Insa punand intrebari ca astea ei nu incalca regulamentul! Ca nu a spus nimeni in regulament ca o sa fie suspendati pentru intrebari stupide si aproape imposibile (gen exemplul tau)!
In orice caz te lamentezi degeaba! Ar trebui sa fie mai multe intrebari ca ale tale si sa fie printre ei experti si useri respectabili!
Si oricum s-ar imputina site-ul asta semnificativ daca ar suspenda pe trolii astia, sau pe cersetorii de fundite! Si atunci am ajunge pe la 5000 de utilizatori maxim! Unde va fi faima?
In fine, dar din cand in cand ar trebui sa mai faca adminii o razie, cred ca si lor le-ar fi mai bine, nu numai userilor si site-ului!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Pe mine una nu prea ma intereseaza.laughing sunt ancorata mai mult in viata realahappy

byeetongue...insa da.laughing e pacat

| QuizMaster a răspuns:

Si eu constientizez acest lucru.TPU se duce de rapa.ar trebui investiti bani in site.

| Roby_2040 a răspuns:

Ai dreptate