| utilizatorulDINumbra a întrebat:

buna!

Se poate sterge o intrebare de pe tpu.ro?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.
extras din blog TPU
Sarbatori fericitehappy

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, se poate!

"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Sărbători fericite!

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Da, se poate sterge o intrebare de pe TPU.
Tot ce trebuie sa faci e sa intri la sectiunea,, intrebarile mele'' si sa o stergi.
Apoi o sa apara ca anonim.

O zi buna!

| alexs99 a răspuns:

Da,se poate sterge o intrebare intrand la ''intrebarile mele'', vezi link-ul:
http://www.tpu.ro/site-users/questions/
,si dand click pe casuta ''sterge'' de sub intrebarea pe care vrei sa o stergi.
''06.Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06
Sarbatori fericite si un An Nou plin de impliniri!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Intrebarile mele => sterge intrebarea (scrie sub fiecare intrebare a ta) => (confirmi e-mailul).

| HighByTheBeach a răspuns:

Da, se poate, dar trebuie sa confirmi pe mail ca vrei sa stergi intrebarea X. O seara buna

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Hei...
''06.Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea sau. In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.''
Extras din ''Intrebari frecvente''.
O zi frumoasa!

| NirvanaGrrr a răspuns:

Dacă te referi la întrebarea ta, cu siguranță, poți renunța la ea, dar de apărut pe site... va continua să apară, însă nu va mai apărea sub semnătura ta de "Claudia15Maria" ci va apărea cu "anonim". Răspunsurile primite vor continua să existe..., chiar si funda, dacă ai acordat-o! Așa e corect. Doar userii nu s-au străduit degeaba să-ți ofere un răspuns.

Dacă esti de acord, urmezi pașii:
http://i.imgur.com/gxYbQ5H.jpg
alegi întrebarea care vrei să o treci sub anonimat.
ex: http://i.imgur.com/3hPGk2p.jpg

Specifici motivul ștergerii:
http://i.imgur.com/qJUOG5n.jpg

Nu uita să dai și o confirmare pe adresa de email.

| floresdemayo a răspuns (pentru NirvanaGrrr):

Măi, plagiatorule! Câți de Ponta sunteți pe siteul ăsta? Atât de repede vă înmulțiți?
Tu nu esti capabil(ă) să oferi un răspuns original, e necesar să copiezi mot-à-mot (literal, mai pe românește!), unul dintr-ale mele? Ce anume te caracterizează?
Analfabetismul sau lenea?

| Cristea_Alin_1989 a răspuns:

Da