| cristina9085 a întrebat:

Buna seara! Am nevoie de un sfat.Nu stiu cum sa ma imprietenesc cu cineva.Problema care e, e ca suntem un grup de 5 fete.Si vreau foarte mult sa ma imprietenesc cu o fata din grupul din care sunt.Problema e ca nu stiu cum mi e frica sa nu fiu prea enervanta

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Invit-o la tine acasa doar pe acea fata, sub pretextul sa-i ceri o parere despre o camasa sau rochie, sau ceva ce vei purta la o petrecere, pe care o ai cu familia.
Ori o inviti sa faceti impreuna o prajiturica.