| xIuliiia a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru. Deci vreau sa-mi fac noi prieteni si nu stiu cum s`o fac. Adica mi`e frica sa nu fiu respinsa si nu stiu cum sa ma imprietenesc cu anumite persoane... Dau funda :happy

Răspuns Câştigător
| GizazCraist a răspuns:

Mda cam asa sunt eu cu baieti din scoala mea... ei bine la noi nu scapa nimeni de bataia de joc a altora(preactic ne mancam intre noi)
presupun ca tu esti fata iar la voi e mai usor ca sunteti mai solidare deci curaj

2 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Cum adica iti e frica sa nu fi respinsa? Daca nu te accepta in grupul lor asta e.
Incearca sa fi tu, sa nu fi prefacuta.
Prietenii adevarati ii gasesti greu, si nu-i poti numi prieteni pe persoanele cu care te sti de vreo 5-6 zile.Si nu-ti poate fi prieten oricine, trebuie sa aiba ceva in comun cu tine ca altfel o sa ajungeti sa va certati chiar si din cele mai prostesti chestii.