| TOOL a întrebat:

Buna seara, pe 17 aprilie am iesit campion TPU cu nu stiu cate raspunsuri, mi s-a spus ca trebuie sa astept un mail de la un reprezentat TPU, am asteptat 3-4 zile si nimic, cand imi primesc tricoul? sau mai am vreo sansa sa-l primesc?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poti trimite un mesaj adminilor prin functia Contact si te vor lamuri.
Ai rabdare si vei vedea ca o sa primesti tricoul
O zi frumoasa sa aihappy

| djdani2010 a răspuns:

Eu astept din 28 martie laughing
Oricum, nu sunt disperat dupa un tricou happy

| TOOL explică (pentru djdani2010):

Nu stiu care e rostu tau aici, eu vreau doar o amintire, nu sunt un "disperat".

| djdani2010 a răspuns (pentru TOOL):

Asta iti ziceam si eu, ca astept din 28 martie happy
nu te-am facut disperat pe tine, am zis,, nu sunt disperat dupa un tricou'' in sensul ca nu sunt suparat, chiar daca nu mi-a venit happy citeste, si gandeste bine raspunsul inainte sa raspunzi happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori!
În plus, au fost şi Sărbătorile Pascale - deci, au avut şi câteva zile libere...

Vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

| OoBunnyoO a răspuns:

La mine a venit cam dupa 2-3 luni, parca. Cand a venit uitasem complet de existenta lui, deci iti dai seama cam cat a durat. laughing Oricum de venit sa stii sigur ca vine.

| LTAA a răspuns:

Eu am fost castigator pe 16.04, la fel.
Anyway, sunt (au fost) Sarbatorile
Pascale si mai este de asteptat.

| Didishorr a răspuns:

Il primesti dar trebuie sa astepti