supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Bună, supici mici. Pe cine ați votat Userul Anului? Sper că pe Adry05 sad love struck

Pwp ceapa voastră.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu votez pe nimeni. Nu îmi place de vreunul din cei nominalizați. In plus, Ray s-a retras. Nu mi se mai pare fair play ca nu mai stau cu frica ca el iese. laughing Ne-a scutit el deja fiind ofuscat ca nu iese iar desi a fost mereu pe aproape.

Ca să îți răspund si la cealaltă întrebare. Nu merge sa descarci. Copy paste the only way.

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

RAY n-are șanse, stă pe site doar ca să converseze laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

In anii trecuti a avut mereu punctaj strans cu ceilalti. Mereu a fost cat pe ce. Dar anul asta ne-a abandonat el sad
In fine, sincer nu ma mai intereseaza cine iese anul asta, mai ales ca oricum sigur nu iese RAY. laughing
Later Edit: am inteles ca a iesit nea Caisa ala, meh, whatever.