| RMihai a întrebat:

Salut.Eu nu mai inteleg si nici nu mai stiu ce sa fac in legatura cu acest site, de cand mi-am facut contul pe TPU cand raspundeam la intrebari imi spuneatongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici CUM sa scap de asta (aici ne fiind nimic), am gasit ca solutie tot pe site culmea, ca daca ma logam la fiecare intrebare in parte imi va lua raspunsul, asa a si fost muult timp am raspuns la intrabari in modu asta, pana la aceasta schimbare la care iti cere neaparat sa fi logat inainte sa dai raspunsul si iar am aceeasi problema nu imi ia raspunsul nul confirma... fac parte de ceva timp din aceasta comunitate am raspuns sincer cu drag totdeauna si am aproape 50 de fundite, dar daca nu mai pot raspunde nu voi mai intra, daca cineva ma poate ajuta cu un raspuns, o sugestie... AM mai postat intrebarea odata si un expert TPU mi-a sugerat scriu la administratori sau pe blog am scris si nimic

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Mihai!
Da, e foarte grava situatia in care te afli.
Eu in locul tau, as mai trimite mesaj/e la Contact, Stelei personal (pe contul ei) si i-as scrie si lui Catalin pe blog http://www.tpu.ro/blog/?p=1747, ca sa stiu sigur ca am fost auzita.
Succes! Sper, ca in scurt timp se va rezolva.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.pai avea dreptate!
daca este intr-adevar o eroare de la site ai sectiunea contact in dreapta sus! ...de asemenea mai incearca sa ii dai mesaj lu stelatpuro sau scrie mai mult pe blog!
ar fi pacat sa pierdem un utlizator serios si activ!
de asemenea atunci cand ti-ai facut contul ai dai click pe likul de activare primit in spam sau mail?

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Pai...se poate nu ai conffirmat mesajul de la ei
verefica-ti mailul ca si mie s-a intamplat si sa stii ca ar fi posibil ca asta sa fie problema