| SẁėĕťŷĿøVvë a întrebat:

Hey TPU...eu am confirmat adresa de email de vreo 10 ori si cand incerc sa dau un raspuns surpriza imi cere sa o confirm, o mai confirm odata si surpriza din nou iar imi cere sa o confirm. Ce sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU si de aceea iti cere mereu confirmarea. In ziua cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit un mesaj, in contul de e-mail indicat, prin care se solicita confirmarea inregistrarii. Daca nu ai facut asta atunci cauta mesajul in contul tau de e-mail(vezi si la Spam), deschide-l si da clic in locul indicat din mesaj si cred ca nu o sa mai ai probleme. Numai bine!