| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare: atunci cand sterg o intrebare, raspunsul castigator ramane sau se sterge si el? Ramane, nu?

Răspuns Câştigător
| raduqu a răspuns:

Raspunsul castigator ramane pe profilul persoanei care la primit insa cand dai pe el sa vezi intrebarea nu mai apare

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună dimineaţa!
Atunci când ştergi o întrebare ea va apărea sub nume de anonim şi răspunsul câştigător rămâne.
Atunci când îţi este ştearsă o întrebare (raportată) şi ai ales deja răspunsul câştigător, totul se va şterge, inclusiv şi funda care ai dat-o persoanei respective.
O zi bună să ai.

| acinorev a răspuns (pentru Neimportant):

Imi pare rau, da' tu merritai fundita/...