| Alex4322 a întrebat:

Cum pot să șterg răspunsul câștigător?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa stergi nimic.
Odata ce ai oferit funda cuiva, nu mai poti sa o iei inapoi.
Nu te mai grabii de acum inainte, dupa 2-3 zile, cand ai destule raspunsuri, le citesti si atunci premiezi pe cel mai bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți

| Mosotti a răspuns:

Nu poti sa-l stergi, ca nu ne jucam, ba dam ba luam, ca ar fi haos.
Te gandesti bine daca-l dai sau nu. Si oricum ce conteaza?
Lasa-l asa ca nu te afecteaza cu nimic, te int mesajele, ce se discuta.

| dullcat a răspuns:

Poti sterge intrebarea si vezi daca functioneaza.In multe cazuri intrebarea si raspunsul castigator raman, insa apare anonim in loc de numele utilizatorului.

| Fatamuntilor a răspuns:

Citisem in urma cu cativa ani la o intrebare asemanatoare ca trebuie sa trimiti o solicitare la contact in care sa spui ca funda sa fie retrasa.Tu incearca!
Dar nu prea are rost.Mai bine multumesti alauia care ti-a dat un raspuns mai bun.

| lpavel a răspuns:

Cel dat mie? laughing nu poti asa functioneaza site-ul asta! Si nu glumesc, daca nu alegi tu un castigator intr-un anumit timp decide ea cine sa fie castigatorul, pentru ca da, fiecare intrebare trebuie sa aiba un castigator!

| Hyperion7 a răspuns (pentru lpavel):

Te contrazic, eu am vreo 2 întrebări care nu au niciun răspuns câștigător și nu sunt recente, au câteva luni.Deci da

| dullcat a răspuns (pentru lpavel):

18. Nu vreau ca funda să fie acordata automat. Cum fac?
În cazul în care nu vrei ca funda să fie acordată automat la o întrebare de-a ta, atunci când primeşti mail-ul prin care ţi se aminteşte că poţi selecta răspunsul câştigător, dă click pe link-ul care îţi va fi furnizat. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate, mai bine nu îl dai