| boomoom a întrebat:

am si eu o mica problema! exista un user : antitemepenet19191 care m-a jignit. tin sa va anunt ca nu sunt singura(ii puteti verifica raspunsurile) si as dori sa il reclam! ce as putea frace pentru, macar sa nu imi mai raspunda mie la intrebari?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Buna bebitza. nu vreau probleme pe acest site, dar nu suport oamenii care fac chestia asta, sa rasp asa tampit, si sa se mai creada si mari. ii trimit un mesaj de avertizare. Daca te mai supara cu ceva, imi trimiti mesaj, si imi arati intrebarea la care te-a jignit. Nu suport genul asta de oameni, si daca o sa continue, o sa ma ocup personal sa fie pedepsit. Vad eu cum...

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Draga mea, tu încalci regulamentul site-ului (apropo, l-ai citit măcar din curiozitate?) şi apoi tot tu te plângi, că ceilalţi îţi atrag atenţia?!

Ce e cu întrebările astea: (?!)
1. http://www.tpu.ro/......n-15-zile/
2. http://www.tpu.ro/......iect-daca/
TPU nu este un site, pe care să-ţi faci temele (internetul în general nu e)!
Când ai de gând să începi să gândeşti singură? Ar cam fi cazul.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce desteapta esti, tu fata! Bubui!
Sa zici merci ca nu te-a reclamat el pe tine ( pentru ca iti faci temele pe net ).
@AnlmAtOr, tu de unde rasarisi? Ori esti si tu vreun administrator pe aci si noi nu stim laughing
Auzi la el " o sa ma ocup personal sa fie pedepsit. Vad eu cum..."-hai ca esti amuzant!
Mai devreme ai injurat ca la usa cortului! Tocmai te-ai ales cu o raportare in masa!

| petruclaudiu78 a răspuns:

Unii si-au gasit in sfarsit un scop in viata: raporteaza intrebari pe TPU (cu o indarjire demna de lucruri mai importante).

| Radioactive a răspuns:

Ştiai că spunând asta putem să te raportăm pentru că ceri să îţi facem temele pe site. Omul îşi respectă numele. Tu încă poţi apela la http://www.tpu.ro/contact.

| tyana a răspuns:

Draga mea, esti in clasa a 8a si acum ar trebui sa miroase a creier ars de la atata studiu pentru ca din cate stiu peste cateva zile dai niste examene extrem de importante.Cand mai ai timp de internet si reclamatii nu stiu!
Nu o sa iti mai raspunda la intrebari, probabil, cand o sa inveti ca temele se fac individual nu colectiv, pe TPU!
Bafta la examen si lasa intrebarile prostesti!

| stf a răspuns:

Lasa-l sa comenteze pana... lesina nu-l baga in seama e un simplu muritor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bebitza mica, cu ce te-am jignit eu pe tine? Am zis sa nu iti mai faci temele pe site! Am gresit? Vad ca nu din moment ce mai multi ma sustin.
Si nu te-am jignit! Am zis sa nu mai fi prostuta! Nu e o jignire! Cel putin nu una de care sa nu mai dormi noaptea daca o iei chiar asa!
In fine. Acelasi sfat:
NU iti mai face temele pe site!
P.S. ciudatul ala de mai sus chiar s-a tinut de cuvant! Greseala mea ca nu am vazut mai devreme razboiul lui cu @Kronstandt, si intrebarea asta! Dar acum toate s-au lamurit!
Salut!

| nosferatu a răspuns:

Kill him laughing