| IonutantiBieber a întrebat:

De ce numarul meu de puncte e acelasi ca acum 3 zile,am dat mai multe raspunsuri, si am postat mai mult de 8 intrebarin insa atunci cand dau click pe vizualizare profil imi arata 8 intrebari si 1238 puncte,insa eu am 5594, stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Ionut! Intampinam ceva probleme cu acest contor. Speram sa le remediem cat mai curand.

Alexandra - TPU

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Ionut!
Verificam sa vedem ce s-a intamplat si remediem.

Alexandra - TPU

| Azµre a răspuns (pentru TPU.ro):

Bună Alexandra!
Cam aceeași problemă o am și eu, doar că la mine sunt actualizate, dar la funde 674 iar la punctaj sunt doar 630.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sunt probleme tehnice de joi, am trimis mesaj adminilor, dar cred ca maine vom avea un raspuns si recalcularea tuturor "problemelor"
O seara frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Sunt probleme tehnice.Probabil o sa se actualizeze in cateva zile.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nici mie nu mi s-au actualizat profilul de cateva zile. Poate aii vor remedia problema.VOI scrie si eu maine la contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta reactualizarea de maine(luni).

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pai ar trebui sa astepti, cred ca este doar o problema a site-ului.
Sau poti trimite un mesaj la rubrica de sus Contact cu problema ta, si pe email vei primi raspunsul.
Sper ca problema sa se remedieze.
O noapte placuta!