| CookieșiParty a întrebat:

Ce idol aveti(de pe TPU)? De ex. eu am ca idoli useri:NOname, Legiuitoarea si Brigaela! Dupa ce spuneti care este idolul vostru sa descrieti de ce este idolul vostru, si cum va captivat atentia userul acela de a ajuns idolul dumneavoastra?

Fundaaaaaaaaa 100%!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Smith e '' idolul'' meu. Cum sa nu-l iubesti cand de prapadesti de ras la fiecare postare a lui laughing

| cosmin21 a răspuns:

Nu as putea avea idoli de pe TPU, dar as putea avea fani.

| ToKen a răspuns:

E prea mult spus idoli, eventual useri preferati sau ceva de genu'

| Any_3777 a răspuns:

Idol?! rolling on the floor Si fan era prea mult spus dar idol...laughing loser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

politeisto! ce scrie in biblie, sa nu avem idoli? in adancul sufletului meu am si eu niste vise cu cineva si cu altcineva dar asta nu insemna sa divinizam