| IuliaIulia32 a întrebat:

Deci, nu stiu cum as putea evolua de la membru junior. Am dat mai multe raspunsuri care au primit funda si mai multe intrebari. Ce as puta face?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Era suficient sa intri pe profilul tau.
Sub nick name-ul tau ai o bara portocalie, vei observa ca nu e plina.
Daca pui cursorul pe partea alba iti va spune simplu "Utilizatorul mai are nevoie de 55 de raspunsuri pentru a deveni senior".
Te-au lamutit cu totii si, probabil, ai dedus si tu, ca devii senior cand ai contul deschis de cel putin 10 zile si depasesti 100 de raspunsuri.
Ei, cele 10 zile la tine, au trecut demult, mai da 55 de raspunsuri, 56 de fapt si esti senior.
Spor!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur acum vei înțelege: http://www.tpu.ro/blog/?p=3835
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa ai 10 zile vechime pe site si sa ai 100 de raspunsuri de calitate, apoi adminii iti vor schimba statutul.
O seara bunahappy

| onasis1961 a răspuns:

HAi,mai ai 55 de raspunsuri, vrei sa ramai o viata la stadiul de Junior?

| Nanami利 a răspuns:

Iti mai trebuie inca 55 de raspunsuri ca sa devii senior.

| Crâstoşelul a răspuns:

Devii senior atunci când ai 100 de răspunsuri date şi 10 zile de când te-ai înregistrat.