| anonim14081995 a întrebat:

dupa cat timp imi vine mail de confirmare de la TPU? Am cont de o luna cu aproximatie si nu mi-a venit nici un mail si cand incerc sa raspund la intrebarile altora imi spune ca nu mai pot sa raspund ca am raspuns deja la 10 intrebari si n-am confirmat pe mail si dau sa-mi trimita un nou mail dar tot nu-mi vine. Ce fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atunci scrie-le un mesaj din Contact.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform TPU citez:
"Dacă ai postat 10 întrebări şi răspunsuri, dar nu mai poţi continua, e din cauză că nu ţi-ai confirmat adresa de email. Poţi solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de email din pagina de editare profil."

| MNSO74 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Același lucru mi se întâmplă și mie și când dau retrimiterea mesajului tot nu mi-l trimite îmi zice pe TPU că la trimes dar în contul de mail nu e nici un mesaj.

| Ioandelasal a răspuns (pentru MNSO74):

Atunci scrie-le un mesaj din Contact.

| anonim14081995 explică:

Am reusit iti multumesc frumos Ioandelasal.