| simona_5268 a întrebat:

in cat timp se sterge un cont de pe TPU?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie foarte exact, mai ales acum ca TPU are o serie de defectiuni, in orice caz de la o zi pana la o saptamana. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi în maxim 48 de ore de la solicitare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Draga, TPU este un sait cu multe defectiuni, iar unul dintre ele este ca administratorul, singurul care poate sterge un cont, doarme toata ziua, deci e de asteptat!

Bafta! :*

O zi buna!

| unknow a răspuns:

Pai, et duci sus, la ''contact'' si cri un mail cu ceea ce vrei sa le transmiti si ei citesc mailul taw, si iti rezolva problema,. eventul dacavrei sa scapi de cont, poti sa dai editare, si sa bagi alt id! si gata! schimbi si poza si nu mai ai nikio probleme!

si eu am cerut sa mi se stearga contul acum 2-3 luni :-s si inca il folosesclaughing)

bafta!winking