| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp se sterge un cont de TPU?

30 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este o "regulă generală" pentru acest aspect!
Poate dura câteva zile...

Pentru a şterge contul, trebuie să trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"38. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Trimiti mesaj la contact cu dolenta ta.
Cel mult doua -trei zile, dar trebuie sa confirmi emailul dat de admini.

| LoveSleep a răspuns:

De ce ți-ar păsa?
Atâta timp cât îl ștergi...
O să afli, dă-i înainte.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce rau esti. Nu pe asta îl aterg, pe celalalt si am nevoie repede de adresa de mail pentru ceva, ma rog, complicat. Nu scapi de mine nu-ti fie.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-e.
Ziceam și eu c-o să afli cât durează după ce-o să-l ștergi.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Tot rau ramai.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa sunt din naștere.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mi-am dat seama de când te-am văzut.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce romantic.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Se vede ca ai invatat mult, ai început sa delirezi. Mai Tudi mai, ce ma fac eu cu tine?

| LePotato a răspuns:

Te-a suparat Dante?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

De ce sa mă supere?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Al tau nu se șterge. Tu rămâi aici!

| TiberiuFasole a răspuns:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20 zile. Un numar din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa-ti stergi contul?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. Si nu stii când se va sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te duce, febletea mea, ca n-o sa traiesc fara tine asa de bine ca acum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Astept sa se stearga.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gataaa iti spun adevarul, nu, nu iti sterge contul, eu is Minerva da eu is, gata scuza-ma terog dar m-am suparat foarte tare din cauza lui croampa ca pe el l-ai flocosit da pe mine nu, gata acum cine sunt?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai trimis mesaj deja?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. L-am trimis. Dar nu pe asta îl sterg, pe celălalt. Cu Daisy, am nevoie de el sters. Nu plec.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Credeam ca dupa ce ai facut un an aici ai sa pleci.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oops.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba, nici n-aveam intentia sa-l sterg pe asta. Am alt cont. Da bine de stiut. Deci tu erai infectul ala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu plec mai, ce ai, am si rank mare si funde si prieteni ce profund. Ce am sa plec.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da nahui eram si ce eu is psihopat si inca si sadist.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce înseamnă nahui?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica este o injuratura dar eu am folosit-o cu sens superficial adica am injurat doar de dragul injuraturii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daisuki, nu glumesc. I WILL FU.CKING KILL YOU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

69 de zile, m8.