| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta cu ceva? Acum cateva zile adica pe 17 si 18 aprilie am castigat un tricou.Eu trebuie sa trimit mesajul pentru a trimite detaliile(marimea tricoului,numele intreg,localitatea si codul postal, adresa si numarul de telefon).Si habar n-am cui sa-i trimit asta.Ajutor. Urgent.

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Vei primi un mesaj cu id-ul care te-ai logat pe mail mai exact și ei o să îți pună niște întrebări.
Le vei completa la contact, printr-un mesaj, desigur.
Nu mai fi așa stresat în legătură cu asta.
Și te sfătuiesc să îți ștergi contul ăsta astfel vei fi suspendat, spre binele tău.
Mult Succes!

| anapricopi76 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Pai habar nu am cum sa sterg contul.

| LeMousiqe a răspuns (pentru anapricopi76):

Trebui să ai răbdare, te duci la contact şi ii spui cristine, nici mie nu mi-a raspuns la cerere mai asteapta.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut ca mai intrebi o data de pe alt cont... straight face Pentru ce?

| Yasmin875 a răspuns:

Asteapta sa iti trimita adminii mesaj.