| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ce faceti? Am castigat tricouri in zilele de 17 si 18 aprilie si nu stiu cui sa ii trimit detaliile respective(numele complet,adresa,localitatea si codul postal,numarul de telefon, marimea pe care o port la tricou).Stiu ca trebuie sa trimit la TPU dar nu stiu cum.Ajutor. Urgent.

11 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Te vor contacta adminii pe adresa de mail si dupa vei trimite detaliile.Vei fi contactat doar o data pentru ca nu poti primi mai mult de 1 tricou pe luna.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Vei primi un mesaj cu id-ul care te-ai logat pe mail mai exact și ei o să îți pună niște întrebări.
Le vei completa la contact, printr-un mesaj, desigur.
Nu mai fi așa stresat în legătură cu asta.
Și te sfătuiesc să îți ștergi contul acela astfel vei fi suspendat, spre binele tău.
Mult Succes!

| andrei1237 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Dar despre care cont spui?

| LeMousiqe a răspuns (pentru andrei1237):

Acela cu andreipricat, parcă, am văzut că nu mai ai răbdare, îl vei primi la sfârşitul lunii.
Succes în continuare!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te vor contacta ei pe mail. Le vei da pe mail detaliile destul de curand. Dar vezi ca nu se livreaza imediat tricourile astea...nu mai stiu exact, parca e ceva pe la inceputul fiecarei luni. Nu-s foarte in tema pentru ca nu ma prea intereseaza, ce-i drept. Dar cam asa am retinut si eu niste chestii poate fara sa vreau.
Dar adevaratul scop pentru care ti-am raspuns e ca sa te atentionez ca asta nu o treaba urgenta. Doar nu depinde viata ta de 2 tricouri, nu?

| andrei1237 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu am folosit linkul fetei care mi-a raspuns mai sus ca sa trimit.Si am completat formularul de acolo.Este bine oare asa? Ajuta-ma.

| anonim_4396 explică (pentru andrei1237):

N-ai inteles. Am spus ca vei fi tu contactat. Nu trebuie sa te grabesti tu cu nimic. Vor avea grija fetele de la administratie sa-ti dea premiile. Dar asteapta putin ca ele lucreaza doar de luni pana vineri. Luni vei fi contactat cel mai devreme...dar poti sa trimiti si tu mesaj daca esti nelinistit. Dar ti se va raspunde de luni incolo.

| andrei1237 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ele mi-au trimis mesaj ieri si eu acum completez linkul formularului fetei care mi-a raspuns mai sus.Este bine sa completez acum sau luni? Este bun linkul ala?

| anonim_4396 explică (pentru andrei1237):

Ah, ok atunci. Scrie acolo in formularul ala. Numele, adresa exacta si ce ti-au mai solicitat. Poti completa si acum. Dar de raspuns eu stiu ca nu-ti vor raspunde in weekend pentru ca nu lucreaza(nici macar de acasa).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau poti scrie direct daca doresti de pe un client e-mail la adresa «contact@tpu.ro», asta daca te incurca formularul ala de pe site.