| dragutzairina a întrebat:

Sunt confuza pentru ca dimineata aveam 12 raspunsuri castigatoare iar acuma am 11 de ce? De ce am mai putin cu una?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu poate fi retrasă, însă dacă întrebarea la care ai primit fundă a fost raportată ori ştearsă de către persoana care a pus-o, se anulează şi răspunsul câştigător (funda), de aceea ai mai puţine.
Baftă!

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea la care ti-a fost acordata funda a fost stearsa de pe site de un admin.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil sa ti se fii sters raspunsul cu tot cu intrebarea aceea la care ai raspuns.
Te pup!

| AlexandraPrincess a răspuns:

Poate ca a fost stearsa\raportata intreabarea la care ai primit"FUNDA"!
Sau raspunsul!winking

| dragutzairina explică:

O funda poate fi retrasa? daca da si sti cum spune-mi si mie please!big grin

| dragutzairina explică:

Multumesc tuturorbig grin