| AtsukoKure a întrebat:

Buna TPU sunt nou si vreau sa imi confirm adresa de e-mail dar atunci cand incerc sa dau pe linkul care imi confirma adresa de mail imi apare ca si cum as vrea sa copiez acel link...
cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trimite mesaj la CONTACT adminilor si spune ce problema intampini.
Te pup!

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Adresa poate fi confirmata si daca copiezi intr-un tab separat link-ul respectiv si dai un enter.

Alexandra - TPU

| AtsukoKure explică (pentru TPU.ro):

Multumesc.
Am reusit scuze, pentru deranjhappy

| AtsukoKure explică:

Si cum le trimit mesaj

| c0ton a răspuns:

Deci dai la contact si zici ce probleme ai.

| AtsukoKure explică (pentru c0ton):

Am facut asta dar deja a trecut o zi si nimeni nu mi-a raspuns