| ladyjesus a întrebat:

Bună! Nu am mai intrat de ceva timp pe TPU, iar acum am observat că atunci când vreau să răspund la o întrebare primesc pe mail un link, confirm adresa de mail, dar apoi răspunsul tot nu apare. De ce?

4 răspunsuri:
| Andrei_3853 a răspuns:

Si...atunci...cum a aparut intrebarea si eu am raspuns? happy oricum dureaza cateva minute pana ce ti se accepta intrebarea si dupa ti se pune pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece acesta nu s-a inregistrat cand ai dorit sa-l postezi(daca nu aveai confirmata adresa de e-mail,nu s-ar fi postat si,in concluzie, raspunsul nu s-a inregistrat in baza de date a site-ului). Daca ai confirmat adresa de e-mai, incearca sa repostezi raspunsul(de aceasta data va aparea).

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Pentru ca acesta nu nu s.a fisat petpu

| ladyjesus explică:

Andrei,am specificat foarte clar, răspunsurile mele, nu întrebările.