| Alex143XManson a întrebat:

Hi, deci, am o problema vreau sa raspund pe TPU la o intrebare(nu sunt nou big grin)si trebuie sami confirm adresa de email pana aici e in regula intru in mail. inboxing apoi dau "TPU" iar dupa acea imi spune pentru a confirma adresa de email dai click pe linkul me mai jos dau, mi se deschide un site dar nu apuc sa vad nimic k apare o eroare dau ok si se inchide siteu.Ma puteti ajuta >plzzFUNDA

1 răspuns:
| TheLegends a răspuns:

Pai dei odata poate ti-ai schimbat numele sau asa ceva daca nu mai insista la emailuri si confirmari.