| Patry_1416 a întrebat:

Va roooog ajutati-ma!

Cand postez un raspuns la cineva imi spune ::

"Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"

Am dat acolo la click aici si tot nu mergea
Sami fac alt cont? sadsadsad

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Succes şi numai bine!

| karlikuicsddd a răspuns:

Verifica in E-mail in Inbox. Daca nu este acolo incearca in Spam/Bulk. Daca nu este nici acolo. nu mai stiu laughing E o problema a site-ului ma gandesc.

| KarmaPolice a răspuns:

NU! vezi ca trebuie sa te uiti pe e-mail si trebuie sa primesti un mail de la TPU care o sa-ti ceara sa accesezi un link pentru a-ti confirma adresa de e-mail.
Vezi ca mail-ul poate nu este in INbox ci in Spam asa ca uita-te si acolo

| Esm a răspuns:

Pai trebuie sa iti citesti mailu` si gasesti acolo un link pe care trebuie sa dai clikwinking ca sa iti activezi contul

| iepuras_2362 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat fa asa:vei primi un mail si uitete acolo poate fi la imbox sau la spam oricum il gasesti apesi pe el si iti zice asa:pentru a comfirma email apasa aici si apesi acolo, gata! funda? te rog frumos!

| mihaelapisica a răspuns:

Buna uite ce sa faci;
1. Intri pe MESSANGER YAHOO si intrri pe imbox sau pe spam
2. In una din mesaje la ''subject '' trebuie sa scrie ''activare cont '', dai pe link-ul trimis pe ei si ai terminat
Daca te-a ajutat raspunsul meu, a fost primul te rog multttt fundita!

| Athykzx a răspuns:

Nu trebuie.Intra in mail si ai acolo un mail de la TPU activezi acolo contul.

Răspuns utilizator avertizat
| HeyItsDiana a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa-ti faci alt cont, ca sa confirmi e-mailul trebuie sa intri in Yahoo Messenger si sa dai acolo in dreapta la mesajul ala unde scrie yahoo mail.Intri in inbox si va fi acolo un mesaj care scrie CEVA DE genulbig grina clik aici pentru a-ti confirma contul, dai clik si gata. Sper ca ti-am fost de folos si ca aim inteles.Si daca raspunsul te ajuta imi dai si mie funda? Plz, pa.

| MissKitty12 a răspuns:

Intra pe mess si dai la mesaje cauta