| alexmovila a întrebat:

Buna ziua!
Sunt utilizator junior. Vreau sa stiu cum pot sa devin senior sau ce graduri mai sunt.Astea de ce conteaza? Varsta mea? Punctele acumulate? Sau altele?

Astept un raspuns va rog frumos.
Daca vreti dau funda si coment daca e corect.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
varsta ta nu conteaza absolut deloc!
functia de senior o sa o primesti atunci cand o sa ai 100 de raspunsuri date si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul!
o zi buna happy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.