| TiberiuFasole a întrebat:

Cad dureaza pana sa-ti trimita confirmarea de stergere a contului? Maxim.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ţi se trimite nici o "confirmare" că ţi se va şterge contul!
Cel mult, eventual, poate îţi trimite un e-mail şi te întreabă de ce doreşti ştergerea contului...

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Intai te va intreba daca vrei si esti sigur sa iti stergi contul. in caz ca ai spus DA, imediat te-au rezolvat.

| TiberiuFasole explică (pentru kar1GaNNN):

Cat dureaza pana ma intreaba? Eu la asta ma refer. Stau de 5-6 zile deja.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Pana sunt adminele online. atunci se ocupa de toate.

| Copac13 a răspuns:

Nu exista confirmare la un momentdat o sa til stearga si no sa te mai poti loga