| RazvanHDd a întrebat:

Cand devin membru Senior? adica devin dupa un timp sau dupa un anumit numar de funde/ raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Ali191 a răspuns:

Acum esti membru junior.
Deci, vei deveni in curand membru senior. Nu e asa de greu.
Trebuie doar sa ai 100 raspunsuri (nu castigatoare) si 10 zile de la inscriere (sunt membri care au 100 raspunsuri in mai putin de 10 zile)
Sper ca te-am ajutat.
O seara buna.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| RazvanHDd explică (pentru NOname):

Multumeschappy am cam 140 de raspunsuri dar am intees ca la 1 saptamana devin senior. mai am cam 2 zilehappy

| NOname a răspuns (pentru RazvanHDd):

Mai ai 3 zile de așteptat.
Sunt 10 zile în total de la data creării contului.

| kryss456 a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa fi de 10 zile pe TPUhappy fundita?