| Smile4me4ever a întrebat:

Cum devin senior? Am nevoie de-un anumit numar de raspunsuri sau doar un anumit numar de puncte? Cate?
P.S. : mi se pare o porcarie chestiunea asta.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Smilehappy
trebuie sa ai 10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri, fi activ/a pe site si apoi adminii vor avea grija de statutul tau.
O seara frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai zece zile pe site si 100 de raspunsuri.De ce ti se pare o porcarie, nu ai si tu putintica rabdare?

| Smile4me4ever explică (pentru EmaS):

Mi se pare prostesc sa ia juniorilor dreptul de a vota un raspuns.

| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
"Pentru a cerne apele am stabilit ca un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat"
Nu e o porcarie, e mai bine asa.Inainte oricine isi putea face cont si sa voteze sau sa raporteze in prostie.

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Ca sa devii Senior trebuie sa ai 100 si ceva de raspunsuri si 10 zile de activitate pe site! Pa o zi buna!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

De fapt trebuie doar sa stai mai mult 10 zile si sa ai 100 raspunsuri.

| FrumoasaTa a răspuns:

Sigur ca ti se pare o porcarie si mie la fel mi se pare.Acum sa-ti spun.Ca sa devii senior trebuie sa ajungi la minim 100 de raspunsuri si vreo 3 cistigatoare.Eu am ajuns la 100 si aveam undeva 5 cistigatoare si uite ca am avut intr-o zi marea surpriza.Am devenit oficial senior. Sper ca te-am ajutat