| Jus7t a întrebat:

Când mă loghez pe TPU uneori îmi apare "502 Bad Gateway", asta se întâmplă de ieri, cam așa. Doar la mine?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

De sambata imi apare asa, cand dau refresh, cand click-uiesc cate ceva, imi place ca scrie si undeva sus "nginx" de zici ca-i replica lui Shaggy

| Jus7t explică (pentru Drimmero):

laughing măcar te gândești la shaggy cu ocazia asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Jus7t):

Ar fi mers sa zici asta daca in locul lui Shaggy era Daphne sau cum o chema. Ce bolnavi suntem, coane )))

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat e de la serverul TPU

| mihai69 a răspuns:

E de la ei.

| Mosotti a răspuns:

Si la mine aseara de multe ori dadea asa, dar dupa 5-10 min mergea.
A mers bine dupa ce mi-am schimbat IP, am dat disconnect si reconect.

| rapandula a răspuns:

E de la ei, si eu patesc asta. Acum 3-4 zile au persistat toata ziua. Imi venea sa sparg ceva. Nu e singura data cand se intampla asta. In fiecare luna as putea spune ca se intampla ocazional.

| GusticelMititel a răspuns:

Si eu am patit la fel