| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa primesc cartela indygen?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am primit-o azi.Prin Fan Courier.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ţi-ai dat datele de contact ( nume + adresă + nr telefon actual ), atunci vei primi cartela în vreo 10 zile lucrătoare.

Singura "problemă" e că sunt puţini contactori Indygen şi aceştia trebuie să contacteze 2000 de useri din promoţia respectivă + încă 1000 de useri din perioada 22-28 octombrie :(

Deci, trebuie să ai RĂBDARE!

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Da stiu asta dar inca nu am primit email-ul in care trebuie sa imi ceara datele de contact

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Vor ajunge si la tine happy

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

happy

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie să ai RĂBDARE!

Aşa cum am spus mai sus, trebuie contactaţi 3000 de useri - deci, durează.

O să-ţi dea telefon sau o să primeşti e-mail.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Ai rabdare ca o sa te contacteze ei.