| OchiCaprui1997 a întrebat:

Când pun o întrebare sau dau un răspuns, de ce zice mereu în așteptare, ca durează pana se postează, ar trebui sa fie direct pus răspunsul cum ai dat trimitere.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti incepator toate postarile tale, intrebari sau raspunsuri, sunt trimise la moderare si abia apoi postate pe site.

| OchiCaprui1997 explică (pentru Ioandelasal):

Și după cât timp se va dezactiva moderarea asta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru OchiCaprui1997):

Dupa ce vei deveni senior, adica dupa ce vei avea cel putin 10 zile de activitate pe TPU si cel putin 100 de raspunsuri.
Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente si vei sti aproape totul despre activitatea pe TPU.