| Iuliambt a întrebat:

Sunt noua și când vreau sa pun o întrebare sau un răspuns nu se postează și scrie "în așteptare" de ce?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Pentru ca TPU vrea sa verifice ce ai scris. Dupa un timp pe site in care vei mai intreba chestii si vei ajuta oamenii raspunzandu-le si tu la randul tau, nu va mai trebui sa astepti. O zi frumoasa sa ai!

| Iuliambt explică (pentru AlexSalling):

După cât timp? Mulțumesc

| AlexSalling a răspuns (pentru Iuliambt):

Pai la mine a durat vreo 2-3 zile. Poti vedea pe profilul meu ca am inceput din 25 Martie 2018 (10 zile), dar am fost aici la capacitate maxima. Daca poti ajuta si tu pe unii oameni, raspunzand la intrebarile lor, doar la cine stii ca poti ajuta, poate intr-o saptamana. Odata ce ai date 100 de raspunsuri nu mai prea ai treaba cu asteptarea la pusul intrebarilor sau la raspunsuri.