| SmokeyEye a întrebat:

Cand sterg o intrebare, de fapt nu se sterge, doar usernameul meu se transforma in "anonim" dar daca numele meu apare la comentarii mai jos, acesta ramne. Nu se poate sterge de tot o intrebare?

14 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Bineînţeles că poţi face asta dacă trimiţi un mesaj la Contact ( http://www.tpu.ro/contact ). Atâta timp cât doar ai dat pe " Şterge ", ai şters întrebarea doar din rubrica ta de întrebări, deci înseamnă că întrebarea încă apare pe site, doar că are un utilizator anonim (nu se mai vede cine a pus-o).

evenso
| evenso a răspuns:

Doar daca adminii o sterg, atunci va disparea complet.

| SmokeyEye explică (pentru evenso):

Ar trebui sa pot atunci sa-mi sterg sau macar sa-mi editez postarea.

| evenso a răspuns (pentru SmokeyEye):

Nu o poti edita?
Eventual poti sa stergi si raspunsurile tale de la acea postare.

| zoeZoe a răspuns:

Sterge si si comentariile si va fi totul anonim.

| zoeZoe a răspuns:

N-am stiut, credeam ca sunt tot raspunsuri.
Acum o sa ma uit sa vad ce ai raspuns de vrei sa stergi happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru zoeZoe):

Daca gasesti sa-mi zici si mielaughing

| zoeZoe a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gasit-o...e aia cu ciocolata pe jumatate mancata, sorry.
Sincer nu vad de ce nu ai lasa-o. Nu numai pentru ce ai intrebat tu ci si pentru ce a raspuns tipul ala cu trucurile si cartea. Cred ca multi au problemele astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zoeZoe):

Am postat 500 de raspunsuri, poate fi oricare. De ce ala, si nu unul in care am insultat? I-am facut prosti pe multi care se cred genii.

| zoeZoe a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cred eu. E ceva foarte personal acolo si acum regreti ca ai spus si altora.

| SmokeyEye explică (pentru zoeZoe):

Ce spune asta despre tine? stai la 2 dimineata sa citesti tot ce am postat eu pe site-ul asta, doar ca sa aflii ce nu as vrea eu sa mai apara aici. Esti o infantila. Nimeni nu ma cunoaste, asa ca pot scrie orice. Termina cu offtopicurile!

| zoeZoe a răspuns (pentru SmokeyEye):

Si zici ca studiezi psihologia? regret...
Eu chiar cred ca pot raspunde util la intrebari. Inclusiv pentru tine dar nu numai.Ai intretinut dialogul asta. Te porti ca un hot prins. Esti o ciudata, zau.

| SmokeyEye explică (pentru zoeZoe):

Sunt inginer IT, psihologia e un moft de-al meu. Si chiar crezi ca te ajut, pe gratis, cu sfaturi pe TPU? aici stau sa pierd vremea ca si tine.

| Quinn a răspuns:

Doar dacă un admin o şterge aceasta nu va mai apărea deloc pe site.