| 16Gabriela a întrebat:

Daca mai fac din cand in cand cateva greseli de scriere se poate anula contul meu.dar acolo scrie consecutive deci cate consecutive nu trebuie sa fac? Nu vreau sa se anuleze contul meu cu tot ce am facut pana acum sad Imi spune va rog cineva? Ca am gresit de foarte multe ori dar nu consecutiv, vreau sa stiu cate greseli consecutive, la raspunsuri diferite poti sa faci pana se anuleaza contul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuti sterge nimeni contul pentru gramatica happy
Eu gresesc zilnic de luni de zile si nu am nimicwinking
Exceptie* = graseli gramaticale indemnand ca ( ca), nu stiu ( nu stiu ).
Intelegi? Nu te speria happy
Bafta!winking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Relax, se referă la cei care scriu cu picioarele.
Până şi pe Baubaulica îl suportă de ani de zile, cu tot cu înjurături. Pe tine de ce te-ar da afară?

Au exagerat şi adminii puţin în exprimare, doar ca să ne atragă atenţia asupra faptului că ar trebui să ne străduim să scriem cât de cât inteligibil, nu să ne băgăm picioarele în limba română sau să ne numărăm fiecare greşeală şi să tremurăm de frică.

Tu văd că scrii ok. Stai liniştită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, dar incearca totusi sa scrii cu diacritice, sa pui si tu o caciulita la 'A', o basca la 'I', o sapca la P.Asa-i frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se anuleaza conturi pentru greseli gramaticale de scriere, atata timp cat limbajul folosit nu este obscen.O seara buna.