| TheNuclearLion a întrebat:

Am o intrebare (de fapt pt asta e site acesta nu?). De ce cei de la TPU mint ca raspunsu vine in 10 minute. In 30 de minute nu e nici macar aprobata intrebarea

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu minte nimeni. Depinde de activitatea fiecaruia.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Site e creat ca utilizatori sa puna intrebari iar alti sa raspunda

| TheNuclearLion explică:

Bun insa intrebarea este: de ce ne mint ca raspunsul vine in 10 minute? E fals

| TheNuclearLion explică:

Iarasi nu am fost inteles. Pe site scrie "PRIMESTI RASPUNSUL IN 10 MINUTE!" insa in 10 minute nici nu iti este aprobata intrebarea. Spuneti voi ca ceea ce am scris cu litere mari nu este o minciuna in acest caz