| MaryMaria333 a întrebat:

Care au fost primii useri TPU si de cand s-o infiintat site-ul asta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Siteul este din 2010

| MaryMaria333 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da dar atunci dc is useri din 2008? Numai cauta'i pe aia de care a zis omul mai sus.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MaryMaria333):

Intreaba i pe administratorii site ului TPU ei stiu. Unii sunt din 2008 altii din 2010 etc.

| MaryMaria333 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si cum fac asta? Cine is aia?

| Celcestietot a răspuns:

Probabil rroxi44 si mihaicd. Da, r legenda spune ca eu am fost utilizatorul 0.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adminii!
Cunosc unul dintre ei cu care m-am împrietenit, numele lui este Salontanul și este user din 2010, atunci când s-a pus bazele TPU.