| Standt a întrebat:

Care sunteti aia ce imi raspundeti si apoi blocati?
Macar aveti responsabilitate si lasati-ma sa vad ce ati scris. Nu fiti lasi!
Am notificari ca as vaea raspunsuri dar nu le vad. Stiu ca asa apare la blocaj.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Sunt destui care fac asta, mai ales cand ai un schimb de replici cu ei, mi-au demonstrat-o si unii care se dadeau capabili, in fond erau niste limitati plini de aroganta, mari useri cu vechimewinking
dar nu este totul asta!
si eu blochez persoane care nu vorbesc civilizat sau fac abuz de anumite functii ale TPU, de exemplu cei care dau evaluari 'eronate' si 'nefolositoare' la toate intrebarile tale (mele aici) fara a avea un argument in acest sens!
deci nu judec caci nu toti care blocheaza o fac din prostie sau din ego, sunt situatii si situatii!