| Kira22 a întrebat:

Cate funde trebuie sa am ca sa fiu senior?

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Nu conteaza cite funde ai, totul se i-a dupa numarul de raspunsuri, daca ai 100 te consideri senior.Deci,poti sa nu ai nici o funda si sa fii senior happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minim 10 zile de activitate și minim 100 de răspunsuri aprobate.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa dai cel putin 100 de raspunsuri ca sa devii senior.Succes! http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Isabelamaria21 a răspuns:

Heii,

Ca să fii senior nu contează numărul de fundiţe, trebuie doar să ai 100 de răspunsuri.

Succes!

| Dash a răspuns:

Nu conteaza fundele, trebuie doar sa ai 100 de raspunsuri.

| Abandoned a răspuns:

Fundele mi le dai mie, ca să am ce roade. Tu doar să ai 100 răspunsuri(la mişto, nu d-alea serioase, că nu există seriozitate pe site-ul ăsta, oricât s-ar chinui stăpânul Cătălin) şi 10 zile vechime, că de restul se ocupă Aky.

| KirigayaKirito a răspuns:

De la 200 in sus iar la 20 000 de pct devi expert TPU, cauta mai multe detalii la BLOG in susul paginiiwinking

| yonesss a răspuns:

100 de raspunsuri si minim 10 zile de activitate