| irina41099 a întrebat:

Cate funde trebuie sa ai ca sa fii senior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu stiu cat conteaza fundele in a fi senior dar stiu ca trebuie sa ai 100 de raspunsuri

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri (nu contează, dacă mai sunt şi câştigatoare printre ele sau nu) şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Ai mila si de sufletul meu, am pus o amarita de poza ca avatar cu Big Show.De doua zile astept sa o vad dar nimic si nu este obscena, nici cu zvastici cum vad la unii, nici in pielea goala.Era si un link http://www.youtube.com/watch?v=4UIjl4IKnO0 dar nimic cred ca ma auzi si tu cum fluier a paguba.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

E weekend. Adminii au 2 zile libere. Ai răbdare până luni-marți! Succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Multumesc la fel si tie un w placut si fara batai de cap.

| mgtow a răspuns:

100 de raspunsuri realizate si 10 zile implinite de la prima logare in TPU.

| elasexygagica a răspuns:

Trebuie sa iesi la pensie ca sa fi numit senior