| Biițăăă a întrebat:

Câte funde trebuie să primești ca să fii membru senior?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Scrie şi la profilul tău ( dacă pui mouse-ul pe linia orizontală/portocalie ) :
"Utilizatorul mai are nevoie de 41 răspunsuri pentru a deveni Senior" :)
http://www.tpu.ro/utilizator/aabtoy

Toate cele bune!

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu au nici o importanță fundele cu gradul de senior. Trebuie să ai 100 de răspunsuri ca să devii senior.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu trebuie funde. Doar 100 de raspunsuri happy

| R0R0 a răspuns:

Nu sunt necesare fundele.
Trebuie sa ai 100 de răspunsuri date de tine si sa treaca 10 zile.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu tine de funde ci de raspunsuri.

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu iti trebuie nicio funda, exista membri seniori ai site-ului care nu au deloc funde sau au doar 3-4 funde. Important e sa ai minimum 100 de raspunsuri postate si aprobate de admini (adica sa nu fie la intrebari care nu respecta regulile site-ului si vor fi sterse sau raspunsuri cu ccaracter pronografic, licentious, jignitor, discriminatroiu).
Succes!

| Stelian2015 a răspuns:

Trebe sa ai minim 100 de raspunsuri, chiar daca ai 0 funde. Numarul lor nu are importanta.

| Biițăăă explică:

Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsuri!

| bursuc001 a răspuns (pentru Biițăăă):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă!

| Biițăăă explică (pentru bursuc001):

Și ție! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Biițăăă):

Mulţumescwinking