| LisaJulie a întrebat:

Ce inseamna userul anul? Utilizatorul care a dat cele mai multe răspunsuri sau utilizatorul cu cele mai multe funde?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu inseamna nici una nici alta din cele ce ai expus mai sus!

Ca sa poti intra in cursa pentru a fi ales userul anului trebuie sa fii propus cu numele tau de pe TPU, atunci cand se deschide topic de catre admin special pentru acest lucru, un fel de propuneri ale partidelor cu numele candidatilorwinking
userul anului poate fi votat de catre toti userii care doresc sa participe la sistemulul acesta de votare si sunt eligibili, atunci cand se organizeaza acest 'concurs' de alegere a "userului anului"!

au iesit foarte multi useri ai anului persoane care nu aveau nicio treaba cu aceasta platforma, ca nu ajutau prin mesajele postate pe nimeni cu nimic, ci doar faceau gargara multi dintre ei. este vorba mai mult de popularitate in acest sistem de votare subiectivwinking
nu inseamna ca toti cei votati ca si user al anului sunt asa cum i-am descris eu, doar unii sunt...
in orice caz daca 'publicul' a decis atunci inseamna ca au meritat acea distinctie acei useri ai anuluiwinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Utilizatorul anului se desemneaa in urma voturilor userilor
practic, se fac propuneri. adminul verifica, dupa care se trece la vot.Cel care aduna cel mare punctaj, este userul anului.
pe anul 2023 inca nu s-a ales.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

S-a tinut pe anul 2023 acest "concurs", eu nu imi mai aduc aminte happy
in orice caz eu si daca as fi votat as renunta la aceasta distinctie laughing

| VoidEternal a răspuns:

Nu mai inseamna nimic. happy

| ReddY25 a răspuns:

A doua variantă