| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelege TPU prin "sustin libertatea pe internet"?

Răspuns Câştigător
| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca ai auzit de ACTA, SOPA si PIPA.
Eu sunt informata destul de bine despre ACTA.
Este o lege noua, prosteasca.
Romania a semnat pentru ea pe ascuns.Si anumite persoane au facut protest.
Deci in momentul in care ai sub imagine acel chenar oricine isi da seama ca tu esti anti-acta sau alte porcarii!

| anonim_4396 explică (pentru IngeraşVerde):

Mersi. Ai raspuns prima. Ia funda.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ca esti impotriva ACTA, SOPA, PIPA.
Uite mai multe despre ACTA http://creativemonkeyz.com/shows/roboti/robotzi-s02-ep-special-acta/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vorba despre legi care privesc protejarea continutului original. E ceva mai mare decat TPU. Iar ceea ce ai zis tu acolo nu se aplica de fel. 'admini', daca chiar exista persoane care supravegheze activitatea de pe acest site, imi par a fi niste snobi infecti si dornici de click-uri.
Cele bune!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Unde-i raspunsul meu?
Hocus-pocus, a disparut. Deci se confirma ce am afirmat in postarea respectiva.

| ItachiUchiha a răspuns:

Sper ca ai auzit de ACTA, SOPA, PIPA.Este o lege noua.Boc cel prost a semnat legea cu ACTA se va pune in respectare in data de 21 iunie, acel chenar verde arata ca esti anti ACTA, SOPA, PIPA. Funda.