| darrio2007 a întrebat:

Ce parere aveti de unii care isi deschid cont aici si deja pun pe lista de ignore pe unii utilizatori, fara sa fi avut contradictii cu ei?
Am descoperit asta aseara cu un anumit(ă) utilizator.
Nu-i dau numele deocamdată.

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Și pe mine m-a blocat aceeași doamna, nu știu de ce ii este frică de mine ca chiar nu am avut treaba cu ea happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Admina le baneaza iar ei iti fac un nou cont si tot asa la nesfarsit
https://www.youtube.com/watch?v=IINqnpGf8yM&t=621s&ab_channel=AurelTamas

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clone

| Fatamuntilor a răspuns:

Banuesc despre cine e vorba!
poate e un utiliator vechi cu cont nou. Dumnezeu cu mila, noia fim santosi,

| darrio2007 explică (pentru Fatamuntilor):

E vorba de AmandinaDragan. Mă are la ignore si pe mine si pe altii. Si da numai raspunsuri aiurea.
A raspuns cuiva ca incaseaza ca si casier incepator la un supermarket 3500 lei + bonuri.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Raspunsurile aiurea se pot raporta sau sesiza!
Citeste ultima mea postare.E mai sanatos sa eviti discutii care stii ca se termina cu ignore.
Oricum cred ca acel user nu va rezista pe site, va disparea intr-un fel sau altul.