| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta Rosalia de care vorbiți voi pe aici, cu ce anume s-a făcut remarcată pe forum de încă e pomenită și după ce nu mai e? De ce și-a șters contul?

21 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tu ești rosalia

| Violleta2022 a răspuns:

Cu multe interbari inutile si fara sens, dar nah, trebuie sa-si piarda si ea viata pe undeva, daca tot este "fata batrana" fara pirtene, fara iubit si fara munca.

De ce si-a stersul contul?
De rusine, de ce altceva?
Ca punea prea multe intrebari "handicapate".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum nu mai e. Rosalia e fix aici.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu întrebările tâmpite și interminabile s-a remarcat.
Cine a zis că și-a șters contul?

| Drimmero a răspuns:

Mama cat caz poti sa faci pentru Rosalia, Rosalio. Cum dracu sa ai tu 30 de ani?

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Nu conteaza varsta, conteaza altceva.
Eu cred ca s-a dat de gol pe 12 aprilie cu o intrebare...care stiu ca e doar a ei.
Rosalia nu era ok, era tipul ala de om care scria o pagina jumate sau una, tu scriai tot una sa zicem, dar iti zicea ca scrii prea mult.
Si cand intrebai de ce zice asa cand si ea face la fel, nu raspundea.

A facut asta public dar si mie pe privat. Plus altele, tocmai din trauma ma ataca inutil si aici si pe privat, etc.
Fiecare avem traume dar nu ne razbunam pe altii.

| dullcat a răspuns:

I-a fost suspendat contul.

| Mosotti a răspuns (pentru dullcat):

Cum i-a suspendat contul? De unde stii? Si de ce? Ca nu prea incalca regulile. Ea doar isi schimba numele si atat, nu ca i-ar fi suspendat contul.
Dupa raspunsul de pe 12 aprilie si eu tind sa cred ca ea e Rosalia:

https://www.tpu.ro/......sa-urasca/

Intrebarea este 101 % a Rosaliei, cazul tipic ei doar, de pe 3 forumuri, asta, softpedia si reportal, nu e ceva ce zic si altii.
A mai pus-o.

| dullcat a răspuns (pentru Mosotti):

Ea a mai aparut pe aici prin conversatii si cand am dat pe numele ei, din curiozitate, scria asa/ceva asemanator cu: Acest utilizator are contul suspendat pe o perioada nedeterminata.

| Hammurabi a răspuns:

Rosalia a fost o fată simpatică.
Mie îmi plăcea și chiar nu m-a deranjat cu nimic. Avea multe semne de întrebare și întrebările ei erau uneori repetitive, probabil pentru că încerca să se lămurească.
Dar pe site-ul ăsta unde sunt puzderie de întrebări tâmpite... nu văd de ce au fost unii atât de deranjați de Rosalia. laughing
În fine... eu știu că și-a șters singură contul. Probabil din cauza reacției unora care nu puteau dormi noaptea din cauza întrecărilor ei. laughing

| StrongHeart a răspuns:

Prin obsesii ciudate si faptul ca incearca sa para interesanta si isi ascunde identitatea.
Dar de ce nu iti raspunzi singura? Cred ca ar fi mai simplu.

| 4evergentleman a răspuns:

Ai probleme serioase nu gluma! Ar trebui sa vizitezi un psihiatru că e grav! De aia nu mai poți tu dormi că ești rosalia sau nu,nici măcar nu ți-ai pus vreodată poza cu tine sau sa fii spus cuiva unde locuiești,crezi că îi pasă cuiva de existenta ta, că lumea se învârte în jurul tau?
Pui numai întrebări penibile și repetitive cu preoții tai și traumele tale, revinoti că e păcat de tine! Ești tânără, in floarea vârstei, nu mai fii paranoica.

| Cristian86 a răspuns:

Păi nu ești tu Rosalia?

| AdioTPU a răspuns (pentru Cristian86):

Nu, și nu știu de ce unii cred asta straight face

| bookofknowledge a răspuns (pentru AdioTPU):

E simplu, ai aparut dupa ce ia si a sters contul.

| darrio2007 a răspuns (pentru bookofknowledge):

Care ia?

| bookofknowledge a răspuns (pentru darrio2007):

Credeam ca se subintelege.

| bookofknowledge a răspuns (pentru darrio2007):

Incerc sa nu spun ca TheFox e Rosalia, desi dovezile arata altceva. Pe scurt, incerc sa nu supar o persoana, pentru ceva ce a facut. Daca are alta identitate sau nu, mie nu mi pasa, nu ma jognit, nu mi-a vorbit urat, deci pentru mine poate sa si schimbe numele, si va fi alta persoana.

| darrio2007 a răspuns (pentru bookofknowledge):

Aaaa, credeam ca „ea". Că asa e corect.

| bookofknowledge a răspuns (pentru darrio2007):

Da ai dreptate, cum de nu am vazut.

| johnnny123 a răspuns (pentru AdioTPU):

Poate ai un episod de amnezie. Îți mai aduci aminte ce făceai acum câteva luni? Mai știi unde locuiești?