| 6684464 a întrebat:

Ce se intampla? S-a intamplat sa aleg categoria, am mai adaugat ceva la intrebare si cand sa trimit intrebarea... Eroare:Selecteaza categoria, iar categoria disparuse!
Nu e prima oara...

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Si mie mi se intampla. Tasta f5 mi-a rezolvat problema!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Uneori, mai apar astfel de erori ( sau altele )!
Copiezi conţinutul întrebării pe care vrei s-o postezi, apoi reîncarci/reload pagina ( şi dai paste la conţinutul întrebării ), după care ar trebui să-ţi apară categoria pe care vrei s-o selectezi...

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Și eu am pățit acest lucru. Cel mai recomandat ar fi să scrii la contact. Adminii cu siguranță te vor ajuta să rezolvi problema.

| J0B0MAT a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Reincarca pagina inca o data sau de doua ori si o sa iti apara.

| alexandrualind a răspuns:

Trebuie sa selectezi categoria la intrebare exact cum intrebarea asta ese in categoria"totul despre TPU".Sus de unde pui intrebarea selectezi o categorie.